Antalya Gazipaşa Mutlu Son Masaj Uğurgül

Kranyo sakral ismiyle bilinen masaj yöntemi W. Antalya gazipaşa mutlu son masaj Sutherland aracılığıyla 20. yüzyılın son çeyreğinde geliştirilmiş bir tedavi yöntemidir. Esas olarak kafa tası ve omurilik üzerine uygulanan baskı şeklinde yapılır. Gazipaşa mutlu son masaj Bu baskı sonucunda beden, kendi kendini yenileyerek, iletişim fonksiyonuna mani olan ve omurilikte biriken sıvı kitlesinin ortadan kaldırılmasını sağlar. Bu masaj türünün depresyon, yorgunluk, stres ve hemen hemen bütün kulak- burun- boğaz rahatsızlıklarında faydalı olduğu gerçeği bilinmekte olup bu tür problemlerde başvurulan bir uygulamadır.

Tüm uygulamalar için geçerli olmak üzere özellikle bu masaj uygulaması bu alanda uzman doktorlar ya da masör veya masözler tarafından yapılması gereken terapilerdir. Antalya gazipaşa mutlu son masaj .

Sıfır dengeleme adındaki teknik ise, Doğu tıp bilimi ile Batı tıp bilimine ait manevraların (el hareketleri) birbirlerine karışmasıyla ortaya çıkan farklı bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi daha çok iskelet sisteminde bulunan enerji döngüsünü ortaya çıkararak iyileştirme işleminde uygulanır. Kemiğin içinde var olan enerji ile diğer bölgelerde bulunan başıboş enerjileri yok ederek kişinin acı ve stres gibi rahatsızlıklardan kurtulmasını sağlamaktadır.