Antalya Kepez Evde Masaj Si̇mi̇rna

Hawai’ den tüm dünya ülkelerine yayılan lomi lomi nui masaj tekniği eski dönemlerde devlet büyüklerinin savaş kararı almadan önce yaptırdıkları bir uygulamadır. Antalya kepez evde masaj

Şaman şifacıları tarafından yapılan masaj uygulamasının en belirgin özelliği ise işlem sırasında sağladığı gevşeme ile karar alma mekanizmasını hızla harekete geçirmektir. Lomi lomi nui tekniğini diğer yöntemlerden ayıran en önemli özellik ise etkileri diğer yöntemlerdeki gibi işlem sonrası hemen görülmemekte uygulamayı takip eden 2- 3 gün içerisinde görülmektedir. Lomi lomi nui’ nin bu etksini bilen kişiler tatillerinin son zamanlarında bu uygulamayı yaptırarak iş stresi ile baş etmeyi amaçlamaktadırlar. Kepez evde masaj Lomi lomi kadınlardan ziyade erkekler tarafından tercih edilen bir yöntemdir.

Lomi lomi nui geleneksel olarak deniz kıyısında, havlu ve çarşafa ihtiyaç duyulmadan sadece masaj yatağı üzerinde çıplak vücuda uygulanmaktadır. Uygulayıcı kol ve dirseklerini kullanarak ritmik ve akışkan bir işlem uygular. Antalya kepez evde masaj . Lomi lomi su bazlı yağlar kullanılarak yapılır ve uygulama sırasında kötü enerjiyi atmak için dua edilir. Terapistin hareketleri adeta bir dansı andırır.