Antalya Korkuteli Evde Masaj Si̇ma

Uçucu yağ olarak adlandırılan ve kokusu dahi huzur veren yağlar ile yapılan tedaviler binlerce yıldır uygulanıyor. Antalya korkuteli evde masaj Bu yağlar sayesinde insanlar bedenen ve ruhen rahatlık duyuyor. Bu yağlar rahatlamanın yanında bazı hastalıkların da tedavisinde kullanılıyor. Uykusuzluk sorununa derman olan yağlar aynı zamanda romatizmaya ve eklemlerde meydana gelen iltihaplanmalara da iyi geliyor. Korkuteli evde masaj Vücuda canlılık ve dinçlik getiren yağlar belde ve sırtta meydana gelen ağrılara da son veriyor. Tabi bu yağların sadece kokusunu duymak tedavi için yeterli olmuyor. Yağların masaj ile vücuda emdirilmesinin sağlanması gerekiyor. Antalya korkuteli evde masaj .

Vücutta bazı nedenlerden dolayı oluşan kaşıntıya, egzamaya da iyi gelen yağlar ayrıca aşırı bir şekilde gelişebilen adet kanamalarının azaltılmasını ya da tamamen kesilmesini sağlamaktadır. Bu masaj ile yüksek seyreden tansiyon hastalıkları, baş dönmeleri ve migren de kurtulmak mümkündür. Ayrıca menopoza girildiğinde oluşan sıkıntı da bu yolla çözülebilir.

esnasında vücuda sürülen yağlar aslında herkesin bildiği bitkilerden elde edilmektedir. Havuç, sandal ağacı, gül, zencefil, limon, portakal, lavanta ve biberiye bu yağlardan bazılarıdır.