Antalya Manavgat Masaj Salonu Zennan

, ağrı ve sancıların dindirilmesinin yanı sıra kabızlık gibi sorunlara da çözüm olan bir yöntemdir. Antalya manavgat masaj salonu Bunun için eliniz yardımıyla sağ taraftaki kasık bölgesinden başlayarak yavaş manevralarla karın kısmı üzerine doğru, yani yukarı doğru ilerleyin. Karnın üstünde sıvazlama yöntemiyle bir süre uygulama yaptıktan sonra sola doğru devam edin.

Ardından sol kasık bölgesine doğru sıvazlayarak inmeye devam edin. Manavgat masaj salonu Yani saat yönünde ilerleyerek ‘’U’’ şeklinde hareket edilerek masaj yapılmalıdır. Bu uygulamayı gün içerisinde en az 3 defa ve 3 dakika boyunca uygulayarak bağırsak hareketlerini destekleyerek onları harekete geçirecektir. Böylece kabızlık probleminden hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Antalya manavgat masaj salonu .

Bunun yanı sıra iyi hissettiren etkilerini vücudunuzun daha derin yerlerine inmesinin dışında, kronik bel ağrıları için de uygulanabilir bir yöntemdir. Bu tür ağrılar için ilaç kullanımından çok farklı terapi yöntemleri uygulamanız daha yaralı olacaktır. İlaç kimyasal etkili olduğundan bağışıklık sistemini hantallaştırır. Fakat masaj tamamen doğal bir yöntem olduğundan ilaca nazaran daha sağlıklı bir çözüm olup iyileştirmede oldukça etkilidir