Antalya Konyaaltı Mutlu Son Masaj Türkan

tedavisinin bazı riskleri vardır. Antalya konyaaltı mutlu son masaj Ne kadar faydada sağlasa bu tedavi yöntemi zararları da vardır. Bu tedavi yöntemi eğitim almış bir masör, masöz veya terapist tarafından uygulandığı sürece, bu tedavi yöntemi genellikler güvenlidir. Fakat bu tedavi herkes için uygun ve faydalı değildir. Konyaaltı mutlu son masaj Eğer masaj tedavisine başlamadan önce şu belirteceğim durumlar varsa hekiminize danışın.

Açıklanamayan ağrı veya diğer belirtiler, Kanser, Kan pıhtılaşması, Şiddetli osteoporoz (Kemik erimesi), Yanık veya açık yara, Romatoid artrit (Romatizmal eklem iltihabı), Kırıklar, Hamilelik durumlarında hekiminize danışmanız tavsiye edilir.

Bazı tedavi yöntemlerinden sonra tedaviden sonra gün içerisinde biraz ağrı hissetmemize sebep olur. Antalya konyaaltı mutlu son masaj .

Bu tedavi yöntemi genel olarak ağrılı, rahatsız edici veya yıpratıcı olmamalıdır. Eğer bu tedavi yöntemi uygulanan bölgede herhangi bir terslik ya da acı hissederseniz, hemen terapistinize bildirin. Oluşabilecek ciddi sıkıntıların büyük bir bölümü, vücuda tedavi esnasında çok fazla basınç yapılmasından kaynaklanır.

Bazı durumlarda, tedavi şu problemlerin yaşanmasına neden olabilir:

İç kanama, Vücudunuzun masaj sırasında kullanılan yağ ya da losyonlara karşı verdiği alerjik tepkiler, Sinirlerde hasar oluşumu, geçici felç.